DeHofvilla

Even voorstellen.....het team

Dit is het team van de Hofvilla. We werken in totaal met 42 collega's. Buiten de leerkrachten om hebben we een vakleerkracht gym, een vakleerkracht beeldende vorming, een vakleerkracht gezonde voeding, een vakleerkracht hoogbegaafdheid, een Ib-er/Rt-er, een directie en secretaresse.

Mieke Hopmans
Directrice op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Esther Malestein
Adjunct-directeur en Bouwcoördinator bovenbouw op maandag, dinsdag en donderdag.

 

Astrid vd Ende
Secretaresse op dinsdag, woensdag en donderdag

Mandy van Gaalen
Leerkracht groep 8A maandag t/m vrijdag.

Brenda van der Goes

Leerkracht groep 8B maandag t/m vrijdag

Merel Vork

Leerkracht groep 7A maandag t/m vrijdag

Gerco van Alphen

Leerkracht groep 7B maandag t/m vrijdag.

Luciënne Verbeek
Leerkracht groep 6A maandag en dinsdag

Diane Riksen

Leerkracht groep 6A woensdag t/m vrijdag

Marit Duijnisveld

Leerkracht groep 6B maandag t/m vrijdag

Mariska Ruigrok

Leerkracht groep 5A maandag t/m vrijdag.

Marianne Duijndam
Leerkracht groep 5B maandag t/m vrijdag.

Kim de Koning

Leerkracht groep 4A donderdag en vrijdag.

Miechelle Eijgermans

Leerkracht groep 4B maandag en dinsdag

Annette Warmerdam

Leerkracht groep 4B woensdag t/m vrijdag.

Dick Edens
Leerkracht groep 4C maandag t/m vrijdag.

Kim Konijn
Leerkracht groep 3A maandag en dinsdag.

Tonia Heskes
Leerkracht groep 3A woensdag, donderdag en vrijdag

Christine Reebergen

Leerkracht groep 3B maandag, dinsdag, woensdag.

Melisande Schurmann
Leerkracht groep 3B donderdag en vrijdag.

Bouwcoördinator middenbouw.

Manon van Geest

Leerkracht groep 3C maandag t/m vrijdag

Kim van Raamsdonk
Leerkracht groep 1-2A "lieveheersbeestjes" maandag en dinsdag.

Leerkracht Club Geluk op woensdag.

Esther Bom
Leerkracht groep 1-2A "lieveheersbeestjes" woensdag, donderdag en vrijdag

Ashley Schrijvers

Leerkracht groep 1-2B "vissen" maandag t/m vrijdag

Karlijn van Tilburg

Leerkracht groep 1-2C "bijen" maandag, dinsdag en woensdag.

Marjolein Kraus
Leerkracht groep 1-2C "bijen" woensdag, donderdag en vrijdag.

Jenny de Bruijn

Leerkracht groep 1/2 D "kikkers" maandag t/m vrijdag

Helma Voskuil.

Leerkracht groep 1-2E "apen" maandag, dinsdag en woensdag

Lianda Zwinkels
Leerkracht groep 1-2E "apen" donderdag en vrijdag.

Marieke Dorgelo

Leerkracht groep 1/2F "rupsen" dinsdag en donderdag

Maandag om de week

Shanna Grootscholten 

Leerkracht groep 1/2F "rupsen" maandag, woensdag en vrijdag

Ciska de Koning
Bouwcoördinator groep 1-2 en talentcoördinator.

 

(maandag, woensdag en donderdag)

Ilse Lamers.
IB-er op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

 

Ilona Jagtenberg

ICT-coordinator op maandag, woensdag en donderdag

Rowdy Janssen

Vakleerkracht gym op maandag

Jochem Buizert
Vakleerkracht gym dinsdag en vrijdag.

Annemieke Krapels
Vakleerkracht beeldende vorming en gezonde voeding op donderdag en vrijdag.

Lia vd Ende
Leerkracht van de plusklas op maandag en dinsdag.